وضعیت کاربر: میهمان  
بررسی بودجه فروش دوقلوهای سنگ آهنی

 یکی از گروه های پر پتانسیل، سنگ آهنی ها هستند. این گروه گزارش های خوبی ارایه کرده اند و به احتمال زیاد با رشد سود همراه خواهند شد. کگل در آذرماه 5124میلیارد ریال فروش داشته و توانسته طی 9 ماه 35277میلیارد ریال فروش را ثبت کند و 89 درصد بودجه فروش را پوشش دهد. عملکرد فروش کگل نسبت به 9 ماهه سال 95 حدود 87 درصد رشد داشته است و با توجه به روند روبه رشد فروش شرکت در سه ماه اخیر بنظر می رسد سهمی با پتانسیل خوب برای تعدیل است. 

 

کچاد در آذرماه مبلغ 3253 میلیارد ریال فروش داشته است.و فروش شرکت را در پایان 9 ماه به 21246میلیارد ریال رسانده است که پوشش 73 درصدی بودجه را محقق کرده است.از طرف دیگر مقایسه فروش 9 ماهه سال جاری با 9 ماه سال گذشته بیانگر رشد 42 درصدی عملکرد شرکت است.نکته قابل تامل در این سهم رشد 100 درصدی فروش در سه ماهه سوم نسبت به سه ماه دوم است که نشان دهنده روند روبه رشد شرکت است.

 

با گزارش شرکت های معدنی بنظر می رسد وامید نیز سهم ارزنده ای شود. 

تاريخ تنظيم: دوشنبه 11 دی ماه 1396
امتياز
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.پربازدیدترین اخبار

نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»