وضعیت کاربر: میهمان 
شما اینجا هستید : 
ارفع و شفاف سازی کاهش سود

 ارفع اعلام کرده با توجه به شرایط بازار صادرات شرکت و پیش بینی فروش داخلی تا پایان سال پیش بینی می شود حداقل 94 % مقادیر پیش بینی شده در آخرین پیش بینی منتشر شده محقق و در کنار آن با توجه به افزایش نرخهای فروش مازاد بر پیش بینی قبلی و در صورت تداوم نرخهای فروش فعلی ، معادل 100 % مبالغ پیش بینی شده فروش تحقق خواهد یافت. و لذا فعالیت عملیاتی شرکت تاثیر قابل توجهی در سود خالص پیش بینی شده نخواهد داشت.

شرکت مذاکرات خود با بانک صنعت و معدن را در جهت انعقاد تفاهم نامه برای تسویه بدهی ارزی در چارچوب ماده 20 قانون رفع موانع تولید پیگیری می کند لیکن تا حصول نتیجه قطعی همچنان روش محاسبه قبلی خود در شناسایی هزینه مالی و تفاوت نرخ ارز را ادامه می دهد و بر همین اساس دلیل اصلی کاهش سود خالص پیش بینی شده فعلی ناشی از تغییرات نرخ ارز از 39.899 ریال به ازای هر یورو و با نرخ مبادلاتی در 31/06/1396 نسبت به نرخ یورو در 30/09/1396 با نرخ 42.551 ریال که هزینه تفاوت نرخ ارز و اثر آن بر سود خالص شرکت در سه ماهه منتهی به 30/09/1396 معادل حدود 573 میلیارد ریال است .

تاريخ تنظيم: سه شنبه 19 دی ماه 1396
امتياز
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.پربازدیدترین اخبار

نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»