وضعیت کاربر: میهمان  
بررسی اجمالی گزارش های گروه ذغال سنگ

در گروه ذغال سنگ انتظار رشد سود با  رشد مصوبه جدید می رود. بر اساس گزارش شفاف سازی کطبس،تصویب افزایش قیمت 13% قیمت پایه ذغالسنگ از سوی کمیته پشتیبانی ذغالسنگ که از مهرماه 1396 مشروط به تبادل قرارداد و صدور صورتحساب از سوی خریدار نهایی ذغالسنگ کنسانتره (شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان) به بعد قابل اعمال است.         

 کشرق هم اعلام کرده بخشی عمده ای از فروش شرکت را قرارداد با بخش غیر ذوب آهن است که در سال 96 منجر به تعدیلی در سود نشد.

 بررسی گزارش ماهانه کطبس نشان می دهد در آذر ماه 38 میلیارد ریال فروش داشته و جمع فروش 9 ماهه شرکت را به 270 میلیارد ریال رسانده و 83 درصد از بودجه فروش را پوشش داده است. سهم شرایط نسبتا خوبی دارد. 

کپرور در آذرماه فروش چندان خوبی نداشته و مبلغ 53 میلیارد ریال فروش داشته ولی در مجموع توانسته در 9 ماه 76 درصد از بودجه فروش را محقق کند که نسبتا خوب است.

تاريخ تنظيم: شنبه 23 دی ماه 1396
امتياز
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.پربازدیدترین اخبار

نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»